женский форум - свободное общение

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » женский форум - свободное общение » Ни о чем » Як знайти роботу в Польщі


Як знайти роботу в Польщі

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я вже кілька тижнів перебуваю в Польщі, але поки що не змогла знайти роботу. Постійно відчуваю невизначеність і стрес через нестабільність. Де можна дізнатися про організації, що допомагають українським біженцям з працевлаштуванням?

0

2

Моє життя змінилося, коли я разом із сім'єю вирішила втекти з України до Польщі через війну. Це було важке рішення, але ми відчували, що це єдиний шлях для збереження життя та майбутнього для наших дітей. Тепер ми тут, шукаючи можливостей для працевлаштування. Для мене важливо було знайти польський сайт роботи для українців https://spilnoinpl.org/article/de-i-iak … v-polshchi котра дозволить забезпечувати родину. Хочу зробити внесок у розвиток компанії та вивчити польську мову ще краще для успішної адаптації. Надіюсь, що зможу знайти підтримку від співвітчизників та зрозуміти місцевий ринок праці краще.

0


Вы здесь » женский форум - свободное общение » Ни о чем » Як знайти роботу в Польщі


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно